KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771479
nr 1277 1479
Oidentifierad konstnär. Båthus. Signerad Oscarsson, daterad 1944. Olja på pannå, 36x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:16:18
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr